Viesnīcas

Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

Radisson Blu Ridzene Hotel elegantie un greznie viesu numuri
Kā dārgakmens Rīgas viesnīcu vidū, šī pirmās klases viesnīcā piedāvā 95 elegantus viesu numurus, to skaitā 78 Standard klases, 13 Business klases, 3 Suite un 1 Presidential Suite numuru. Visi viesu numuri izstaro eleganci un ir aprīkoti ar gaisa kondicionieri, mini bāru, darba galdu, TV un telefonu ar tiešo telefona līniju. Šīs Rīgas viesnīcas Business klases un Suite numuros papildus Standard klases numuriem atrodas arī peldmēteļi un mini seifi, kā arī ir iespējams pagatavot tēju un kafiju. Bezmaksas bezvadu Internets ļauj viesiem būt sasniedzamiem jebkurā laikā. Šajā Rīgas viesnīcā ir pieejami gan smēķētāju, gan nesmēķētāju numuri, kā arī anti- alerģiskie numuri (ar parketa grīdām) un numuri viesiem ar īpašām vajadzībām.

 

Izbaudiet īpašu restorāna noskaņu šajā Rīgas viesnīcā
Šajā viesnīcā atrodas augstākās klases restorāns Piramīda. Restorāna šefpavārs vienmēr rūpējas, lai restorāna ēdienkarte tiktu regulāri mainīta, piedāvājot klientiem ļauties aizvien jauniem un neaizmirstamiem gastronomiskajiem piedzīvojumiem.
Bārs Rīdzene un bibliotēka ir vieta kur baudīt gardas uzkodas un dzērienus brīvā un nepiespiestā atmosfērā.Restorāns Piramīda
Nobaudiet īstu gardēža cienīgu maltīti šajā Rīgas elegantajā restorānā. Izmantojot jaunu pieeju ēdienu pagatavošanai, šefpavārs radoši izceļ ēdiena galvenās nianses, tādejādi, radot jaunas, vēl nepieredzētas garšas kombinācijas. Iegriezieties šajā Rīgas restorānā un nobaudiet augstākās kvalitātes virtuvi savienojumā ar īpašu apkalpošanu un individuālu attieksmi.

 

Atpūties izsmalcinātajā viesnīcā Rīgā
Apmeties šajā izsmalcinātajā viesnīcā Rīgā, kas atrodas pašā pilsētas centrā, blakus Esplanādes parkam. Viesnīca piedāvā plašu papildus pakalpojumu klāstu, kas apmierinās visas Jūsu vajadzības uzturēšanās laikā. Fitnesa centrā, papildus trenažieriem, atradīsiet arī skandināvu un turku saunas.

Kontaktinformācija:

Adrese:Reimersa iela 1, LV-1050 Rīga, Latvija
Mājas lapas adrese:http://www.radissonblu.com/ridzenehotel-riga/
E-pasts:info.ridzene.riga@radissonblu.com
Telefons:+371 6709 3333
Fakss:+371 6732 2600